Magic forms (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Number
oc: Nombre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Add
oc: Apondre

en: add
oc: apondre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Integer
oc: Entièr

en: Website
oc: Site web

en: Form
oc: Formulari

en: Debug
oc: Depuracion

en: All types
oc: Totes los tipes

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: export
oc: exportar
