Magic forms (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Email address
os: Email адрес

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Number
os: Нымæц

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Add
os: Бафтау
