Magic forms (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ
