Magic forms (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Number
pl: Liczba

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Form ID
pl: ID formularza

en: add
pl: dodaj

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Error handling
pl: Obsługa błędów

en: Website
pl: Strona WWW

en: Form
pl: Formularz

en: Debug
pl: Debugowanie

en: All types
pl: Wszystkie typy

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: export
pl: eksportuj

en: Config
pl: Konfiguracja

en: URL field
pl: Pole URL

en: Field types
pl: Typy pól

en: Email field
pl: Pole email

en: Submit form
pl: Wyślij formularz
