Magic forms (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک
