Magic forms (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Number
ru: Число

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импортировать

en: Add
ru: Добавить

en: Form ID
ru: ID формы

en: add
ru: добавить

en: Integer
ru: Целое число

en: Error handling
ru: Обработка ошибок

en: Website
ru: Вебсайт

en: Form
ru: Форма

en: Debug
ru: Отладка

en: All types
ru: Все типы

en: import
ru: Импорт

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: export
ru: экспорт

en: Config
ru: Конфигурация

en: Field types
ru: Типы полей

en: @field field is required.
ru: Поле @field обязательно.
