Magic forms (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Add
se: Lasit
