Magic forms (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Email address
sl: E-naslov

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Number
sl: Številka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Add
sl: Dodaj

en: Integer
sl: Celo število

en: Debug
sl: Razhroščevanje
