Magic forms (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: URL
sq: Adresa URL

en: Error handling
sq: Trajtimi i gabimeve

en: import
sq: importo

en: export
sq: eksporto
