Magic forms (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Number
ta: எண்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Add
ta: சேர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Integer
ta: முழுஎண்

en: Form
ta: படிவம்

en: Debug
ta: பிழையறிவு
