Magic forms (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Number
te: సంఖ్య

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Integer
te: పూర్ణసంఖ్య
