Magic forms (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Add
th: เพิ่ม

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Integer
th: จำนวนเต็ม

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
