Magic forms (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Number
tr: Sayı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Add
tr: Ekle

en: add
tr: ekle

en: Email
tr: E-posta

en: Integer
tr: Tamsayı

en: Website
tr: Web sitesi

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: All types
tr: Tüm türler

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: export
tr: dışarı ver

en: Config
tr: Yapılandırma

en: Field types
tr: Alan tipleri
