Magic forms (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Number
ug: سان

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Website
ug: تور بەت
