Magic forms (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Integer
am: ኢንቲጀር
