Magic forms (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Number
ar: رقم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Integer
ar: عدد صحيح

en: Form
ar: النموذج

en: Debug
ar: تنقيح

en: export
ar: تصدير
