Magic forms (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Number
az: Rəqəm

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Add
az: Əlavə et

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: ID
az: İD

en: Integer
az: Tam

en: Form
az: Forma

en: Debug
az: Debaq

en: Field types
az: Sahə növləri
