Magic forms (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Email address
be: Email адрас

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Number
be: Нумар

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: add
be: дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Integer
be: Цэлае

en: Error handling
be: Апрацоўка памылак

en: Form
be: Форма

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: import
be: імпартаваць

en: export
be: экспартаваць

en: Field types
be: Тыпы палёў
