Magic forms (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Number
ca: Número

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Add
ca: Afegeix

en: add
ca: afegir

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Integer
ca: Enter

en: Website
ca: Lloc web

en: Form
ca: Formulari

en: Debug
ca: Depuració

en: All types
ca: Tots els tipus

en: Config
ca: Configuració

en: Field types
ca: Tipus de camps
