Magic forms (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Number
da: Antal

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Add
da: Tilføj

en: Form ID
da: Formular ID

en: add
da: tilføj

en: Email
da: E-mail

en: Integer
da: Heltal

en: Form
da: Formular

en: All types
da: Alle typer

en: export
da: eksportér

en: Config
da: Konfigurér

en: URL field
da: URL-felt

en: Field types
da: Felttyper
