Magic forms (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Number
fa: عدد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Add
fa: افزودن

en: URL
fa: نشانی

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: add
fa: افزودن

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Integer
fa: صحیح

en: Error handling
fa: اداره خطا

en: Form
fa: فرم

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: All types
fa: تمام انواع

en: import
fa: وارد کردن

en: export
fa: صدور
