Magic forms (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Number
fi: Numero

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Add
fi: Lisää

en: add
fi: lisää

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Integer
fi: Kokonaisluku

en: Form
fi: Kaavake

en: Debug
fi: Debuggaa

en: All types
fi: Kaikki tyypit

en: export
fi: lataa

en: Config
fi: Asetukset

en: Field types
fi: Kenttätyypit
