Magic forms (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Number
gl: Número

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Add
gl: Engadir

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: add
gl: engadir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Integer
gl: Enteiro

en: Error handling
gl: Erro de xestión

en: Form
gl: Formulario

en: Debug
gl: Depuración

en: All types
gl: Todos os tipos

en: import
gl: importar

en: export
gl: exportar

en: Config
gl: Configuración
