Magic forms (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Number
he: מספר

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Email
he: דוא"ל

en: Integer
he: שלם

en: Form
he: טופס

en: Debug
he: אתר באגים

en: All types
he: כל סוג

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: export
he: ייצוא

en: Config
he: קונפיג
