Magic forms (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Email address
hu: E-mail cím

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Number
hu: Szám

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: add
hu: hozzáadás

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Integer
hu: Egész szám

en: Error handling
hu: Hibakezelés

en: Website
hu: Webhely

en: Form
hu: Űrlap

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: All types
hu: Minden típus

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Validators
hu: Érvényesítők

en: export
hu: exportálás

en: Config
hu: Beállítás

en: URL field
hu: URL-mező

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Email field
hu: E-mail mező

en: HTML5 fields
hu: HTML5 mezők
