Magic forms (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Forms
is: Form

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Email address
is: Netfang

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Number
is: Númer

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð

en: Form ID
is: Kenni forms

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Integer
is: Heiltala

en: Website
is: Vefsíða

en: All types
is: Allar gerðir

en: Field types
is: Tegundir svæða
