Magic forms (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Email address
ja: メールアドレス

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Number
ja: 数値

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Import
ja: インポート

en: Add
ja: 追加

en: Form ID
ja: フォームID

en: Email
ja: メール

en: Integer
ja: 整数

en: Form
ja: フォーム

en: Debug
ja: デバッグ

en: All types
ja: すべてのタイプ

en: import
ja: インポート

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: export
ja: エクスポート

en: Config
ja: 設定

en: Field types
ja: フィールドタイプ
