Magic forms (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Number
ka: რიცხვი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Add
ka: დამატება

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი
