Magic forms (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Number
lv: Skaitlis

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Add
lv: Pievienot

en: Form ID
lv: Formas ID

en: add
lv: pievienot

en: Email
lv: E-pasts

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Form
lv: Forma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: All types
lv: Visi veidi

en: import
lv: ielādēt

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: export
lv: eksportēt

en: @field field is required.
lv: @field lauks ir obligāts.
