Magic forms (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Number
mr: अंक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Integer
mr: पूर्णांक

en: Website
mr: संकेतस्थळ
