Magic forms (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Number
nl: Getal

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Add
nl: Toevoegen

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: add
nl: toevoegen

en: Email
nl: E-mail

en: Integer
nl: Geheel getal

en: Form
nl: Formulier

en: All types
nl: Alle typen

en: import
nl: importeer

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Validators
nl: Validatieregels

en: export
nl: exporteer

en: Config
nl: Instellen

en: URL field
nl: URL-veld

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Email field
nl: E-mailveld
