Magic forms (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Email address
ro: Adresă email

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Number
ro: Număr

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Add
ro: Adaugă

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: add
ro: adaugă

en: Email
ro: email

en: Integer
ro: Număr întreg

en: Form
ro: Formular

en: Config
ro: Configurație

en: URL field
ro: câmp URL

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
