Magic forms (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Number
sk: Číslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Add
sk: Pridať

en: Form ID
sk: ID formulára

en: add
sk: pridať

en: Email
sk: E-mail

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Form
sk: Formulár

en: Debug
sk: Ladenie

en: Field types
sk: Typy polí
