Magic forms (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Email address
sv: E-postadress

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Number
sv: Tal

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Add
sv: Lägg till

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: add
sv: lägg till

en: Email
sv: E-post

en: Integer
sv: Heltal

en: Error handling
sv: Felhantering

en: Website
sv: Webbplats

en: Form
sv: Formulär

en: Debug
sv: Felsök

en: All types
sv: Alla typer

en: import
sv: importera

en: export
sv: exportera

en: Config
sv: Konfiguration

en: Field types
sv: Fälttyper
