Magic forms (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Number
uk: Число

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Form ID
uk: ID форми

en: add
uk: додати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Integer
uk: Ціле число

en: Error handling
uk: Управління помилками

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Form
uk: Форма

en: Debug
uk: Зневадження

en: All types
uk: Всі типи

en: import
uk: імпортувати

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Validators
uk: Валідатори

en: export
uk: експорт

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Field types
uk: Типи полів

en: @field field is required.
uk: Поле @field є обов'язковим.
