Magic forms (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Import
ur: درآمد کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Integer
ur: صحیح عدد
