Mail Debugger (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Subject
ur: موضوع

en: Message
ur: پیغام

en: User
ur: صارف

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس
