Mail Debugger (7.x-3.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Language
ast: Llingua

en: Message
ast: Mensax

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Send
ast: Unviar
