Mail Debugger (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Subject
be: Тэма

en: Language
be: Мова

en: Message
be: Паведамленне

en: Module
be: Модуль

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Send
be: Адаслаць
