Mail Debugger (7.x-3.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Subject
bn: বিষয়

en: Language
bn: ভাষা

en: Message
bn: বার্তা

en: Module
bn: মডিউল

en: To
bn: বরাবর

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা
