Mail Debugger (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Subject
et: Teema

en: Language
et: Keel

en: Message
et: Teade

en: Module
et: Moodul

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Send
et: Saada
