Mail Debugger (7.x-3.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Subject
fi: Aihe

en: Language
fi: Kieli

en: Message
fi: Viesti

en: Module
fi: Moduuli

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Send
fi: Lähetä

en: Send mail
fi: Lähetä sähköposti
