Mail Debugger (7.x-3.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fil: Paksa

en: Language
fil: Wika

en: Message
fil: Mensahe

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: E-mail address
fil: Tahanan ng e-liham
