Mail Debugger (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Subject
gl: Asunto

en: Language
gl: Idioma

en: Message
gl: Mensaxe

en: Module
gl: Módulo

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Send
gl: Enviar

en: Send mail
gl: Enviar correo electrónico
