Mail Debugger (7.x-3.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Subject
hr: Naziv

en: Language
hr: Jezik

en: Message
hr: Poruka

en: Module
hr: Modul

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Send
hr: Pošalji
