Mail Debugger (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Subject
hy: Թեմա

en: Language
hy: Լեզու

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Send
hy: Ուղարկել
