Mail Debugger (7.x-3.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು
