Mail Debugger (7.x-3.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
