Mail Debugger (7.x-3.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Subject
ru: Тема

en: Language
ru: Язык

en: Message
ru: Сообщение

en: Module
ru: Модуль

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Send
ru: Отправить

en: Send mail
ru: Отправить письмо

en: Account blocked.
ru: Учётная запись заблокирована.
