Mail Debugger (7.x-3.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Language
sq: Gjuha

en: Message
sq: Mesazhi

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Send
sq: Dërgo
